Розвиток дітей з допомогою ігр на комп'ютері

Лукреция
#1 / 20.11.2021 09:29

Пользователь

Доброго дня. Займаюсь вдома самостійно розвитком своеї дитини. Можливо, піде моя дівчинка в садочок, але поки нам добре вдома, адже я не на роботі і можу приділяти їй достатньо часу для ігр і для розвитку її здібностей. Скажіть, а розвиваючі ігри на комп'ютері ви своїм діткам вмикаєте? Де і на яких порталах вони грають?

Vitalina
#2 / 20.11.2021 09:32

Пользователь

Ми з сином лише книжечки читаємо. А кольори вивчаємо за допомогою розмальовок, кольорових олівців і фломастерів. Чомусь я і не думала шукати розвиваючі ігри на комп'ютері для свого хлопчика.

Kira
#3 / 20.11.2021 09:38

Пользователь

Донечка зацікавилася вивченням англійського алфавіту. Вона у різних мультфільмах чула, як герої спілкуються англійською і попросила мене з нею почати вивчати цю мову. На одному ігровому порталі я знайшла досить цікаву гру "Розмальовки: алфавіт" https://www.manamonster.com/uk/games/12848-alphabet-coloring Тут ми не лише вправляємося у розфарбовуванні, а і вивчаємо букви англійського алфавіту.

РоманнаИгоревна
#4 / 20.11.2021 09:43

Пользователь

Сучасних дітей і потрібно розвивати за допомогою комп'ютера. Граючи комп'ютерні ігри, дітки не тільки вивчають щось нове, а і розвивають пам'ять, увагу, мислення.