Порадьте дитяч суміш

Розанна
#1 / 02.02.2022 12:31

Пользователь

Всім привіт. Мамочки, які годують діток сумішшями, в мене таке питання. Яку суміш ви обрали та чому? Моїй донечці вже три місяці й бачу, що зовсім скоро потрібно буде догодовувати її сумішшю. Тому що молока мого, стає менше, та і дитина росте, а це значить що більше їсть. Порадьте, чим годуєте діток?


Кетрин
#2 / 02.02.2022 12:35

Пользователь

Я вважаю, автор, що таке питання потрібно обговорювати з педіатром. А не з малознайомими людьми. Адже у кожного по-різному все проходить. У когось дитина алергічна, тому тут потрібна консультація лікаря.


Урсула
#3 / 02.02.2022 12:42

Пользователь

У мене як рас дуже донечка реагує на молоко, тому я дуже відповідально ставлюсь до того, яку ж дитячу суміш їй обрати. Ми спробували декілька, але зупинились на суміші на козячому молоці, ось можете глянути тут https://mamako.ua/catalog/adaptirovannye_smesi_na_osnove_kozego_moloka/ Мені й педіатр хвалила її. Тому можете і ви глянути, може теж вирішите спробувати.


Натали
#4 / 02.02.2022 12:47

Пользователь

Цікаво, треба і собі глянути, а то у моєї сестри теж є малюк і вже потрібно догодовувати сумішшю. Тому, якраз вивчаю це питання, поки придивляюсь до різних каш.